Potrzebuje pomocy?
zadzwoń +48 534 446 916 

+48 534 461 482 

lub napiszbok@nowakmeble.net

Dostawa

Informacje o dostawie i wniesieniu:

Firmy transportowe z którymi współpracujemy dowożą busami i dojeżdżają w każde miejsce na terenie Polski. Informują conajmniej dzień wcześniej o dostawie i określają się godzinowo.

Wysyłamy tylko na terenie kraju.

Kierowcy jeżdżą w pojedynkę i nie mają obowiązku pomocy we wniesieniu mebli - jest to ich sprawa indywidualna. Jest to paczka duża gabarytowo i kierowcy mają wybór. Zawsze można zapytać firmę transportową gdy dzwonią z informacją o dostawie bądź już na miejscu.

Meble dostarczamy od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 23:00. 

Nie obsługujemy życzeń klientów w zakresie godzin dostaw.

 

Terminy i zasady dostaw:

W związku z podaniem złego numeru telefonu, zamówienie jest wstrzymane do czasu kontaktu klienta lub odpowiedz na naszego maila z prośbą o prawidłowy numer kontaktowy.

Czas realizacji mamy od 7 dni roboczych do 14. Natomiast zawsze trzeba pamiętać o doliczeniu około 2 dni czasu dostawy.

Gdy termin dostawy ustalony przez firmę transportową nie odpowiada - prosimy odrazu poinformować o tym fakcie przed załadunkiem zamówienia wtedy zmiana terminu dostawy jest bezproblemowa. Jeśli zostanie wyrażona zgoda na dostawę w danym dniu i zostanie załadowane na samochód a zamówienie nie zostanie odebrane - Firma Transportowa podwaja koszt dostawy!

Po trzech próbach dostawy zamówienie zostanie anulowane.

 

Podczas odbioru przesyłki dostarczonej przez Kuriera , proszę zwrócić szczególną uwagę na stan otrzymanej paczki i dokładnie obejrzeć mebel. Po odbiorze przesyłki podpisują Państwo stan paczki jako nienaruszony! W przypadku widocznych uszkodzeń paczki, bardzo proszę zwrócić uwagę kierowcy i skontaktować się z nami. Brak kontaktu do nas do biura przy kurierze może spowodować odrzucenie reklamacji uszkodzonej przesyłki.

 

Odbiór osobisty

W przypadku wyrażenia przez Klienta chęci dokonania odbioru osobistego mebla jest on możliwy pod następującymi warunkami:   

1. Po wcześniejszym kontakcie ze sprzedawcą i ustaleniem konkretnego dnia odbioru mebla.

 Pod numerem: 576 911 913

2. Odbiór w godzinach:  

 a) Od poniedziałku do piątku   8:00 - 15:00

3. Czas odbioru po wcześniejszej informacji od sprzedawcy wynosi maksymalnie do dwóch tygodni. Po tym terminie zamówienie zostaje usunięte. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl